Ekonomiczne i ekologiczne źródło podgrzewania wody, czyli bojler z wężownicą do pompy ciepła

Ekonomiczne i ekologiczne źródło podgrzewania wody, czyli bojler z wężownicą do pompy ciepła
Bojler z wężownicą współpracujący z pompą ciepła to nowoczesne rozwiązanie, które służy do ogrzewania wody użytkowej. Urządzenie wyposażone jest w spiralną wężownicę. To właśnie ona wykorzystywana jest do bieżącego podgrzewania wody. Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto zainstalować bojler z wężownicą.

Bojler z wężownicą jest energooszczędny

Najważniejszą zaletą bojlera z wężownicą jest fakt, że woda jest podgrzewana na żądanie w momencie przepływania przez wężownicę. Dzięki temu urządzenia uruchamiają się rzadziej, tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. W konsekwencji rozwiązanie jest energooszczędne i pozwala znacznie zmniejszyć zużycie energii potrzebnej do ogrzania wody. Przekłada się to na niższe rachunki.

Podobne treści:  Hale stalowe jako efektywne rozwiązanie dla przemysłu magazynowego

Bojler z wężownicą jest kompaktowy

Bojler z wężownicą wyróżnia się zwartą, kompaktową obudową. Urządzenia są mniej więcej o połowę mniejsze od tradycyjnych kotłów o porównywalnych parametrach. Ułatwia to ich instalację oraz umożliwia montaż urządzeń nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Bojler z wężownicą jest łatwy i bezpieczny w obsłudze

Urządzenia są łatwe w montażu i obsłudze. Temperaturę wody ustawiamy ręcznie, przy pomocy wygodnego manualnego sterownika. Bojlery z wężownicą są także bezpieczniejsze ze względu na stosunkowo małą objętość wody pod ciśnieniem.

Bojler z wężownicą to cicha praca

Bojlery z wężownicą charakteryzują się też niskim poziomem hałasu. Urządzenia są doskonale wyizolowane, a ponadto uruchamiają się tylko w chwili aktualnego zapotrzebowania na ciepłą wodę.

Podobne treści:  Gaśnica proszkowa 4kg GP-4x ABC - bezpieczne środowisko pracy

Bojler z wężownicą to ekologiczne źródło ciepłej wody

Warto podkreślić, że bojlery z wężownicą współpracujące z pompą ciepła są przyjazne dla środowiska naturalnego, ponieważ ich eksploatacja nie jest związana z emisją do środowiska  żadnych szkodliwych substancji. Inwestując w bojler z wężownicą do pompy ciepła dbamy o zarówno o środowisko, jak i o swoje zdrowie.

Podsumowując, bojler z wężownicą to innowacyjne i niezawodne źródło podgrzewania wody użytkowej. Unikalna konstrukcja, energooszczędność i niewielkie rozmiary sprawiają, że jest to opłacalny i praktyczny wybór zarówno dla gospodarstw domowych, jak i dla firm. Ponadto, rozwiązanie jest łatwe instalacji i wyróżnia się niskimi kosztami eksploatacji. Bojlery z wężownicą w ofercie EKOPOLSKA są wykonane z wysokiej jakości materiałów i komponentów, które zapewniają  trwałość i niezawodne działanie przez wiele lat. Urządzenia są dodatkowo pokryte pianką poliuretanową, a warstwa emalii chroni przed korozją.

Podobne treści:  Opakowania Termoformowane: Wykorzystanie, Zalety i Przyszłość

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *