Jak przymocować gładką płytkę do ściany

Jak przymocować gładką płytkę do ściany

Istnieje kilka różnych metod mocowania gładkiej płytki do ściany. Omówimy materiały i koszty każdej z nich. Potrzebne materiały są bardzo proste i istnieje prosta metoda na przymocowanie złamanej płytki. Ale najpierw musisz usunąć starą płytkę. Możesz to zrobić za pomocą rippera do łupków, ostrza piły do metalu lub haka do łupków. Po usunięciu starej dachówki można zamontować nową.

Materiały

Dachówki ceramiczne są od wieków tradycyjnymi materiałami do układania glazury. Nowoczesne dachówki betonowe są jednak tańszym i trwalszym rozwiązaniem. Oprócz trwałości, dachówki betonowe naśladują również klasyczne wzornictwo dachówek ceramicznych. Oba rodzaje dachówek mogą być stosowane na różnych spadkach dachu i mogą mieć gładką lub szorstką powierzchnię. Dachówki betonowe można również układać na różnych powierzchniach, w tym na płaskich, spadzistych dachach.

Podobne treści:  Jak umyć płytki z plam z sadzy i twardej wody

Metody

Istnieje kilka metod mocowania zwykłej dachówki do betonowej podłogi. Za pomocą pacy z półokrągłymi nacięciami 1/2″ nanieś klej na podłoże podłogi. Ostrożnie nałóż cienki materiał na tył płytki, wcierając go w tym samym kierunku co klej. Powietrze uwięzione pod klejem może spowodować podniesienie płytek. Najlepszą metodą jest użycie pacy z okrągłym nacięciem na grzbiecie.

Podobne treści:  Jaki uchwyt odgromowy wybrać pod płytki?

Koszt

Podłoga pokryta płytkami może dodać luksusu i stylu do Twojego domu, ale może też kosztować Cię nieco więcej niż gonty asfaltowe. Za instalację podłogi z płytek zapłacisz około 6 dolarów za stopę kwadratową, ale efektywność energetyczna i wartość odsprzedaży mogą sprawić, że inwestycja będzie opłacalna. Możesz również kwalifikować się do federalnych lub stanowych kredytów podatkowych, aby pomóc zrekompensować koszty. Z tego powodu należy rozważyć zatrudnienie glazurnika z doświadczeniem i referencjami od poprzednich klientów.

Podobne treści:  Jaki rozstaw krokwi na dachu zrobić pod dachówki

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *